Naruto

26. ledna 2010 v 21:55 | Naruto-chan |  Naruto


Anime Naruto snad každý zná, ne? Tak jen tak pro připomenutí:
Hlavní postavou je hyperaktivní Uzumaki Naruto(12-13 let), který prožíval dětství sám bez rodičů a má v sobě zapečetěného 9-ti ocasého démona Kyuubi no Kitsune. Chodí do
akademie pro ninji v Konoze. Po 3 pokusech udělat zkoušky gennínů se mu to podaří díky jutsu, které se naučil ze zakázeného svitku, který mu doporučil Mizuki-sensei. S maturitou se dostává do týmu 7 , ve kterém jsou Uchiha Sasuke, jeho největší nepřítel a rival, Haruno Sakura, kterou miluje, a sensei Hatake Kakashi, který schovává svojí tvář pod maskou a má přes levé oko pásku. Společně plní různé mise od chytání koček až po doprovod staříka do své vlasti. Mezi tím se připravují na zkoušku chunninů, do které se Naruto probojuje do finále společně se Sasukem, a při tréninku na zkoušky potkává Naruto Jiraiyu Ero-sannina, který ho naučí jak správně ovládat chakru a na oplátku mu Naruto předvádí své Oiroke no jutsu. Při finálových bojích napadne Konohu Orochimaru, jeden ze 3 sanninů, a zabije 3. Hokage Sarutobiho. Protože zemřel hokage tak se Naruto s Jiraiyou vydávají hledat Tsunade, poslední ze 3 sanninů, a přitom naučí Jiraiya Naruta Rasengan. Tsunade se stane 5. Hokagem. Sasuke touží po síle k pomstě za vyvraždění svého klanu svým bratrem Itachim, a proto se vydává za Orochimarem aby mu dal mnohem víc síly než se naučí v Konoze. Nakonec Naruto, kvůli Sasukemu a protože chce taky zesílit, odchází trénovat na 2,5 roku s Jiraiyou.
Na to navazuje 2. řada Naruto Shippuuden, kde je Narutovi 15-16 let.
Je to bojový anime s kapkou vtipu ;)Je především pro kluky, ale znam víc holek než kluků co se na něj dívaj.
Naruto je pro mnoho lídí( i pro mě ;)) anime číslo 1., je fenomén sám o sobě stejně jako Pokémoni, kteří uchvátili celej svět.

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama